Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Pasowanie na Przedszkolaka

Przejdź do - Pasowanie na Przedszkolaka

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Ze względu na panującą sytuację uroczystość odbywała się w ciągu dwóch dni, w różnych godzinach. Każda grupa prezentowała swój występ artystyczny na placu przedszkolnym, dzięki temu mogli w nim uczestniczyć zaproszeni goście i rodzice. Niezależnie od wieku i przedszkolnego „stażu”, wszystkie grupy, przygotowały się do tego ważnego wydarzenia. Trzeba przecież udowodnić, że jest się już prawdziwym przedszkolakiem, a nawet starszakiem. W wierszu, tańcu i piosence dzieci pokazały jak w przedszkolu bawią się, uczą, poznają świat, stają się samodzielne.  Po występach artystycznych, kolejne grupy składały przyrzeczenia a pani Dyrektor, każde dziecko uroczyście pasowała na przedszkolaka i wręczała pamiątkowe dyplomy. Wzruszone i zadowolone były wszystkie dzieci a także rodzice, nauczyciele, goście i pracownicy przedszkola.

30 września 2020

Sprzątanie Świata 18.09.2020r.

Przejdź do - Sprzątanie Świata 18.09.2020r.

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję "Sprzątania Świata", która jest dla dzieci atrakcyjną, aktywną formą edukacji ekologicznej. Jest rzeczywistą lekcją ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety. Dlatego 18 września, po zajęciach dydaktycznych w grupach, dzielne i pełne zapału przedszkolaki wraz z nauczycielkami wyruszyły na wielkie porządkowanie ogrodu i terenu wokół przedszkola. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Cieszymy się, że śmieci z roku na rok jest coraz mniej.

23 września 2020

Zakończenie roku

Przejdź do - Zakończenie roku

Zakończenie przedszkola dla dzieci 6- letnich odbyło się 25 czerwca 2020 r. i było inne niż wszystkie dotąd. Był to bardzo trudny rok szkolny dla nas wszystkich. Wszyscy musieliśmy dostosować się do zaistniałej sytuacji ale mimo to chcieliśmy aby zakończenie roku szkolnego dla dzieci kończących edukację przedszkolną choć trochę było uroczyste i mogły je miło wspominać. Zachowane zostały wszystkie środki ostrożności. Przybyli zaproszeni goście Burmistrz MiG Człopa Jerzy Bekker, zastępca Burmistrza Joanna Jastrzębowska, pracownicy przedszkola i rodzice.

1 lipca 2020
Czytaj więcej o: Zakończenie roku