Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Akcja "Pod biało - czerwoną"

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, aby również Państwo stali się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. 

W jaki sposób wziąć udział w projekcie? 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o oddanie głosów poparcia. 

Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy może oddać jeden głos poparcia.

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów

2 października 2020

Drodzy Rodzice!

W związku z sytuacją epidemiologiczną, kontakty z rodzicami odbywają się w formie elektronicznej. Na grupowe maile przesłane zostały Państwu dokumenty, które regulują pracę w przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021. Bardzo proszę o zapoznanie się z przesłanymi dokumentami i odesłanie ewentualnych uwag lub propozycji.

Dokumenty te również do pobrania poniżej:

Roczny Plan Pracy Przedszkola 2020/2021

Plan Nadzoru Pedagogicznego 2020/2021

 

 

15 września 2020

Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola Publicznego ,,Leśna Kraina” w Człopie w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć!

 

27 sierpnia 2020